Alüminyum Hurda Alımı

Sizde Alüminyum hurdalarınızı satıp paraya dönüştürmek istiyorsanız bize ulaşarak değerinde hurdanızın alımını yapabiliriz. Kapınıza kadar gelerek Alüminyum Hurdalarınızı almaktayız. Alüminyum hurdaları çok hafif olmakla beraber hacimleri’ de oldukça fazladır Şimşekler Metal Hurdacılık olarak her türlü alüminyum hurda çeşitlerinin alımı yapılmaktadır…

Alüminyum, yumuşak ve hafif bir metal olup mat gümüşümsü renktedir. Bu renk, havaya maruz kaldığında üzerinde oluşan ince oksit tabakasından ileri gelir. Alüminyum, zehirleyici ve manyetik değildir. Kıvılcım çıkarmaz.

Sizde Alüminyum Hurdanızı Paraya Dönüştürmek İsterseniz  Hemen Arayın: 0532 760 5443

Paslanmaz ürünler aslında demir alaşımından oluşur. İçerisinde belirli miktar krom bulunan bu ürünler paslanmaz özelliği kazanır. Alaşımda kulanılan krom, malzeme yüzeyinde oksit tabakası oluşturarak, malzemenin oksijendan yalıtılmasını sağlar. Pas oluşumuna neden olan temel unsur oksijen olduğundan, bu yalıtım malzemenin paslanmaz özellik kazanmasını sağlar. Bu yalıtım tabakası aynı zamanda su geçirmezdir ve oldukça incedir.

Ekonomimiz için oldukça değerli bir yere sahip olan paslanmaz ürünlerin hurda niteliği kazanması ile yeniden geri kazanımı Arıkan Hurda Geri Kazanım tarafından itinayla gerçekleştirilir. Paslanmaz hurda geri kazanımı tesislerimizde belirli aşamalar izlenerek gerçekleştirilir. En güncel paslanmaz hurda fiyatlarını ve paslanmaz hurda alım – satım ile ilgili fiyat listelerine bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Tel Alan Firmalar

Günümüzde alüminyum malzemesinin sıklıkla kullanılmasının nedenleri arasında hafif olması, esnek olması ve korozyona karşı dirençli olmasından kaynaklıdır. Korozyon nedir kısaca bahsedelim. Paslanmaması, kireçlenmemesi ve kolay aşınmaması anlamına gelir. Alüminyum tel genel olarak sanayi alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda alüminyum tel alan firmalar arasında yerimizi almamızın önemli nedenlerinden birisi de yüksek fiyat vererek almamızdan kayaklıdır. Alüminyum tel elde etmek için geri dönüşümün oldukça önemi vardır. Alüminyum tel elde edebilmek için eritme ve külçe şekline getirilmesi ile işlenerek yapılmaktadır. Elde edilen alüminyum tel makaralara sarılarak isteğe göre kesilerek kullanılabilmektedir.

Alüminyum tel kullanım alanları ağırlıklı olarak sanayi alanındadır. Ferhatpaşa alüminyum tel ala firmamız sizi bilgilendirmek isterse eğer; Alüminyum iletken tellerin üretilmesi ve kullanılması, eloksal tesisler, perçim imalatı gibi yerlerde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Havai hat teli olarak da isimlendirilmektedir. Yüksek gerilim iletkenini kısa mesafelerde etkili bir şekilde iletmektedir. Havai hattı teli hurdası ise bizim tarafımızca alınır ve geri dönüşüme yeniden kazandırılır.

Artık kullanmaya gerek kalmadığını düşündüğünüz, depolarınızda, şantiyelerinizde bulunan ihtiyaç dışı olan tüm alüminyum tel hurda olarak bize satabilirsiniz. Her ne kadar hurda olarak lanse ediyor olsak da emin olabilirsiniz ki güncel piyasanın yüksek fiyatlarını veren hurdacı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bir önceki yazımız olan Ferhatpaşa  Alüminyum Hurdası  0532 760 5443başlıklı makalemizde Ferhatpaşa araiş alüminyum hurdası, Ferhatpaşa hurda alüminyum fiyatları ve Ferhatpaşa sert alüminyum hurdası hakkında bilgiler verilmektedir.

    Şimşekler Metal Pvc Hurdacılık

    Şimşekler Metal Pvc Hurdacılık olarak özellikle Kocaeli ve İstanbul ağırlıklı olarak hurda alımı yapan bir şirkettir. Teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendisini yenileyen yapısı ile aynı zamanda yeterli hurda yükleme araçları, gerekli belgeler ve tüm ekipmanlara sahip olan hurdanın cinsi, türü, tonajı ne olursa olsun alabilecek kapasitede bir hurdacı firmasıdır.