Bakır Hurdası Alımı

Şimşek Bina Söküm; Bakır Hurdası, değerli metaller dendir. Mutfak eşyası yapımı, elektrik ve elektronik sanayi başta olmak üzere birçok alanda kullanılır. Böyle değerli bir metalin geri dönüşüme kazandırılması da oldukça önemlidir. Çünkü diğer metallerde olduğu gibi bakır metalinin de ham maddeden yani madenden üretilmesi geri dönüşüm yoluyla elde edilmesinden çok daha zor ve maliyetlidir.

Bakır Hurdası Alımı

Bakır, çok değerli bir metal olarak; inşaat çalışmaları, tesisatçılık, mutfak eşyalarının yapılması, elektronik üretimler, elektrik sistemleri veya süsleme gibi birçok farklı noktada kullanılmaktadır. Çok değerli bir metal olarak Bakırın her seferinde yeniden üretilmesi yerine var olan bakır hurdası ürünleri üzerinden geri dönüşümle yeniden elde edilmesi daha avantajlı ve karlı olmaktadır. Bu nedenle elinizde bulunan bakır ürünleri bir değere dönüştürmek için firmamız üzerinden hizmet alarak satış gerçekleştirebilirsiniz.
Sizde Bakır hurdalarınızı satıp paraya dönüştürmek istiyorsanız bize ulaşarak değerinde hurdanızın alımını yapabiliriz. Kapınıza kadar gelerek Bakır Hurdalarınızı almaktayız.

Bakır Hurda

Bakır dünyanın hemen hemen her yerinde bulunan; gümüşten sonra elektriği en iyi ileten, dövülebilir ve çekilebilir olması sebebiyle rahatlıkla şekil verilebilen, oldukça dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca bakır farklı elementlerle birlikte pirinç ve bronz gibi endüstriyel önemi yüksek bazı alaşımların üretiminde de kullanılmaktadır. Bakırın tüm bu özellikleri onun tüm dünyada, pek çok farklı sektörde yoğun olarak kullanılmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple bakır hurdacılık sektörü için çok değerli bir malzemedir.

Yaygın olarak kullanılan bakır, özellikle elektrik – elektronik, inşaat ve ulaşım başta olmak üzere pek çok sektörün atıklarından çıkmaktadır. Bu atıklardan ayrıştırılan hurda bakır tüm metal hurdaları içerisinde en değerlilerinden biridir.

Şimşek Metal olarak hurdacıdan analiz ederek aldığımız hurda bakırları, çeşit ve özelliklerine göre ayrıştırarak stoklamakta, sonrasında ise ihtiyacı olan müşterilerimiz için hizmet kalitemizden ödün vermeden sevkiyatını gerçekleştirerek, geri dönüşümüne katkı sağlamaktayız.

Bakır Granül

Bakır oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir elementtir. Bu sebeple hurda bakır da kıymetlidir ve geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Genellikle elektrik – elektronik ve iletişim sektörlerinde kullanılan bakır tellerin hurdalarından elde edilen bakır granül uzmanlarımız tarafından analiz edilerek alınır, sonrasında ise Şimşekler  Metal güvencesiyle endüstriye yeniden kazandırılmak üzere müşterilerimize ulaştırılır.

Kalın Hurda Bakır

Dünyada kullanımı çok yaygın olan bakırın büyük bir bölümü bakır borular olarak kullanılmaktadır. Özellikle inşaatlardan bol miktarda çıkan bakır boruların artığı olan kalın hurda bakır uzmanlarımız tarafından sahadan analiz edilerek alınır, daha sonra kalın hurda bakırı işleyen müşterilerimize Şimşekler Metal kalitesiyle ulaştırılarak, geri dönüşüme katılması sağlanır. Ferhatpaşa Bakır Hurdası Alımı, Maltepe Bakır Hurdası Alımı, Gebze Bakır Hurdası Alımı
    Şimşekler Metal Pvc Hurdacılık

    Şimşekler Metal Pvc Hurdacılık olarak özellikle Kocaeli ve İstanbul ağırlıklı olarak hurda alımı yapan bir şirkettir. Teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendisini yenileyen yapısı ile aynı zamanda yeterli hurda yükleme araçları, gerekli belgeler ve tüm ekipmanlara sahip olan hurdanın cinsi, türü, tonajı ne olursa olsun alabilecek kapasitede bir hurdacı firmasıdır.