Demir Hurda Alımı

Demir hurdası adı verilen materyal artık üretildiği amacın dışına çıkmış, bir işe yaramayan demir materyaline verilen addır. Bu işe yaramayan demir hurdası materyalleri bozulmuş ev eşyalarından çıkabildiği gibi perte çıkmış arabalardan, şantiyelerden inşaatlardan arta kalan malzemelerden ve binalardan çıkabilmektedirler.

Geri dönüşüm için birebir olan demir hurdası alım işlemlerini yapan hurdacılar bulunmaktadır. Hurdacılar bu materyalleri çeşitli yerlerden toplayarak geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmaktadırlar. Hurda demiri materyalinin tek tek ülkenin her yerinden toplanarak geri dönüşüme gönderilmesi doğaya büyük oranda rahatlama sağlar, insanların yararınadır ve bunun yanı sıra inşaatta kullanılacak malzemeler için ucuz malzeme teminine yarar. Bunlardan başka ülkemiz içerisinde bulunan ve hali hazırda kullanılmakta olan demir rezervlerinin hızla tükenmemesi için de yararlı olmaktadır.

Demir hurdası alımları ve satımları hurdacılar tarafından yapılmaktadır. Bireylerin ellerinde bulunan bu demir materyallerini bu işi yapan kişilere ulaştırmaları gerekmektedir. Kimi hurdacılar sadece kendi adresleri üzerinden alım satım işlemleri yaparken Şimşek Metal Hurda hurdanın olduğu yere kadar gidip kendileri de alabilmektedirler. Demir hurdası fiyatları işlemleri İstanbul metal borsası üzerinden yapılmaktadır. İstanbul demir hurdası alım ve satım işlemleri yapan Niğdelioğlu Metal Hurda & Geri Dönüşüm 40 yılı aşkındır sektörde hizmet vermektedir.

Doğaya zarar verme potansiyeli bulunan, tasarrufa yardımcı olacak bütün materyallere elbette eşit derecede önem verilmelidir. Fakat demirin ve diğer metal çeşitlerinin sanayi ve endüstriyel alanlardaki hakimiyetini düşünürsek; birim başına geri dönüşümde sağlayacağı tasarrufun ve kazancın daha fazla olacağını tahmin etmek de zor olmayacaktır. Bu yüzden hurda demir; geri dönüşüm endüstrisi için her zaman önemli bir madde olmuştur.

Bir diğer önemli husus da demirin kağıt, plastik, alüminyum gibi birçok materyale göre daha basit ve daha net geri dönüşüm basamaklarına sahip olmasıdır. Plastik, pil gibi kimyasal içerikli maddelerin geri kazanımı bildiğiniz gibi daha meşakkatli ve daha hassastır. Oysa hurda demirin basamakları toplama-eritme-kalıplama gibi kısa bir zincirden ibarettir.

Demirin kullanım alanı oldukça fazladır ve geri dönüşüm sektöründe de çok rağbet görmektedir. Şirketimiz Demir hurdasını günlük hayata geri kazandırmayı amaçlamaktadır.Günlük hurda fiyatları listesine göre demir hurdanızı en yüksek fiyat değerinden alacağımızı garanti ediyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramanız.

Her türlü demir hurdasını deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve geri dönüşümün sağlanabilmesidir. Hurda Alımı yapan resmi şirket kuruluşumuz, hurda sektöründe 40. Yılını tamamlamıştır. Özellikle Anadolu yakasında büyük hurda sektörü tesislerimiz hurda Bakır, metal, kablo, sarı pirinç madenleri olmak üzere kantar da nakit elden ödemeniz yapılmaktadır. Üsküdar, ümraniye, çekmeköy, Kadıköy, beykoz, ataşehir gibi bir çok semtlerde, hem Anadolu Yakası ve Avrupa yakası hurdacı olarak ön gösterilmektedir.

    Şimşekler Metal Pvc Hurdacılık

    Şimşekler Metal Pvc Hurdacılık olarak özellikle Kocaeli ve İstanbul ağırlıklı olarak hurda alımı yapan bir şirkettir. Teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendisini yenileyen yapısı ile aynı zamanda yeterli hurda yükleme araçları, gerekli belgeler ve tüm ekipmanlara sahip olan hurdanın cinsi, türü, tonajı ne olursa olsun alabilecek kapasitede bir hurdacı firmasıdır.